KONST / Litografier / Färglitografi 11965147
nr 1196 5147
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/60, bladets mått: 62x85 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 20:04:52
100 kr
200 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström